Wentylacja – sposób na czyste i świeże powietrze

W budownictwie dąży się do tego, by domy były jak najbardziej szczelne, ponieważ straty ciepła przyczyniają się do zwiększenia wydatków na ogrzewanie. Odbywa się to jednak kosztem ograniczenia naturalnego przepływu powietrza, który pozwala nam swobodnie oddychać. Sprawia to, że nowoczesne domy przypominają w pewnym sensie szczelnie zakręcone słoiki, z których nic nie może się wydostać, ale i nic nie może przeniknąć do środka. Warto jednak pamiętać, że powietrze w domu zużywa się – zostaje zanieczyszczone rozmaitymi czynnikami, które obniżają komfort życia.

Specjaliści od systemów wentylacji

Wentylacja pozwala wymienić zużyte powietrze na świeże. Zastępuje zanieczyszczone powietrze w domu czystym, pobieranym z zewnątrz budynku. Zaawansowanym technicznie wariantem wentylacji jest rekuperacja, w której przy jednoczesnej wymianie powietrza nie dochodzi do straty ciepła, a to zaś pozwala zmniejszyć wydatki związane z ogrzewaniem domu. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów dotyczących analizy, wyceny oraz montażu wentylacji na terenie Mysłowic, Jaworzna, Częstochowy lub okolic.

Montaż i serwis wentylacji

Oferujemy sprzedaż i montaż sprawdzonych urządzeń cenionych producentów, takich jak Vents czy Ostberg. Zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą szczegółową analizę, wycenę, montaż, a także serwis powykonawczy w razie potrzeby. Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na fachowe doradztwo naszych fachowców, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, oczekiwań i warunków. Przekonaj się, dlaczego skuteczna wentylacja jest niezbędna w każdym domu!

Wentylacja poprawia jakość powietrza w domu i zwiększa komfort domowników

Dzięki wentylacji i rekuperacji Twoi bliscy mogą swobodnie oddychać czystym powietrzem wolnym od zanieczyszczeń, nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych mikroorganizmów. System wymienia powietrze na świeże bez konieczności otwierania okien, powstawania przeciągów w domu czy wpuszczania do środka uciążliwych hałasów z ulicy. Skontaktuj się z nami, by omówić zakres prac związanych z wentylacją na terenie Mysłowic, Jaworzna, Częstochowy lub okolic!


Harwig Systems Maciej Harwig
ul. Tarnogórska 40,
42-289 Woźniki


NIP 5751819298


biuro: 572 322 919