Jednym z najbardziej wydajnych, ekologicznych systemów grzewczych, które cieszą się rosnącą popularnością, są powietrzne pompy ciepła znanej i cenionej marki Panasonic. To przyjazne środowisku rozwiązania z powodzeniem zastępują tradycyjne kotły gazowe czy inne standardowe systemy grzewcze, ogrzewając i klimatyzując pomieszczenia oraz podgrzewając wodę użytkową. W połączeniu z panelami słonecznymi tworzy nowoczesną i energooszczędną instalację.

Powietrzna pompa ciepła Panasonic – zalety

Pompy ciepła Panasonic to wysokiej klasy urządzenia, które stanowią optymalny pomysł na energooszczędne ogrzewanie domu. Ich działanie oparte jest na obiegu powietrza i wody – chłodne powietrze, które jest pobierane ulega ogrzewaniu, a następnie jest rozprowadzane do elementów grzejnych w danym budynku. Cykl jest nieustannie powtarzany i bezobsługowy. Sam montaż pompy ciepła Panasonic również nie sprawia problemów – urządzenie zainstalować można niemal wszędzie, wymaga jedynie dwóch jednostek (na zewnątrz i wewnątrz). Bardzo dużą zaletą pomp ciepła jest też przyjazność środowisku. Sprzęty te emitują znacznie mniejsze i mniej szkodliwe substancje do atmosfery.

Ekologiczne rozwiązanie, które oszczędza Twoje pieniądze

Pompa ciepła z panelami fotowoltaicznymi to świetne połącznie. Urządzenie pozyskując energię elektryczną z odnawialnego źródła energii nie tylko pozwala zadbać o środowisko, ale sprawia, że cała inwestycja szybko się zwraca. Umożliwia też uzależnienie się od importu paliw kopalnych i ciągłych zmian cen oraz zwiększa wartość nieruchomości.

Wygodna, wielofunkcyjna, wydajna pompa ciepła Panasonic – instalatorzy Harwig Systems pomogą Ci w jej montażu!

Zapewniamy kompleksową obsługę Klientów od analizy, przez wycenę, po montaż i serwis. Możesz liczyć na nasze doświadczenie, wsparcie, doradztwo oraz rzetelne i dokładne wykonanie instalacji. Jeśli budujesz lub modernizujesz dom i zastanawiasz się nad wykorzystaniem powietrznej pompy ciepła – skorzystaj z naszych usług!


Harwig Systems Maciej Harwig
ul. Tarnogórska 40,
42-289 Woźniki


NIP 5751819298


biuro: 572 322 919