Klimatyzacja do domu, mieszkania, obiektów komercyjnych i przemysłowych

Wydajne, energooszczędne i niezawodne klimatyzatory to obecnie bardzo pożądane urządzenia, które zapewniają komfortowe przebywanie w pomieszczeniu bez względu na pogodę. Gwarantują dopływ świeżego, czystego powietrza oraz możliwość regulacji temperatury, co bezpośrednio przekłada się na wygodę i jakość codziennego życia.

W Harwig Systems projektujemy, dostarczamy, instalujemy i serwisujemy systemy klimatyzacji do domu, mieszkania i obiektów komercyjnych. Oferujemy klimatyzatory najlepszych producentów – Haier oraz Gree. Dysponujemy różnymi modelami urządzeń, które staramy się dobierać do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, a także stylistycznie do danego wnętrza.

Typy nowoczesnych jednostek wewnętrznych

Klimatyzatory
ścienne

Tradycyjne urządzenia wyróżniające się wysoką wydajnością, cichą pracą oraz niską ceną. Mają funkcję sterowania zdalnego, a instalowane mogą być w różnych pomieszczeniach: domach, mieszkaniach czy budynkach gospodarczych.

Klimatyzatory
kasetonowe

Wysokiej jakości sprzęty montowane głównie w pomieszczeniach przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Są to designerskie klimatyzatory, pracujące cicho i efektywnie.

Klimatyzatory
przypodłogowe

Proste urządzenia o wąskiej budowie. Idealnie nadają się do niskich pomieszczeń, które nie posiadają podwieszanych sufitów. Wyposażone są w specjalny filtr pochłaniający roztocza i kurz.

Klimatyzatory
podstropowe

To doskonałe rozwiązanie dla obiektów takich jak magazyny, sklepy i centra handlowe. Klimatyzatory te mają dużą moc chłodniczą, montowane pod sufitem nie zabierają wiele miejsca i wpasowują się w aranżację pomieszczenia.

Klimatyzatory
kanałowe

Tego typu urządzenia mogą klimatyzować kilka pomieszczeń jednocześnie (regulując też w nich średnią temperaturę). Zapewniają niski poziom hałasu i szybkie chłodzenie. Sprawdzają się zarówno w lokalach mieszkalnych, jak i w przemysłowych obiektach – halach magazynowych czy produkcyjnych.

Zastanawiasz się nad instalacją klimatyzacji w swoim mieszkaniu? Skorzystaj z naszych usług!Zaufało nam już wielu Klientów z Częstochowy, Jaworzna, Tarnowskich Gór, Dąbrowy Górniczej i innych okolicznych miejscowości.
Zapraszamy do współpracy!


Harwig Systems Maciej Harwig
ul. Tarnogórska 40,
42-289 Woźniki


NIP 5751819298


biuro: 572 322 919