Pompy ciepła marki Neoheat to wysokiej klasy urządzenia, które cieszą się pozytywnymi opiniami. Każdy model ma odmienne parametry techniczne i wymaga odpowiedniego dopasowania do konkretnego obiektu, dlatego jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradztwa – zapraszamy!

Pompy ciepła Neoheat – do jakich celów zostały stworzone?

Marka Neoheat jest obecna na polskim rynku od 2017 roku. Przez ten czas uzyskała uznanie w branży i co najważniejsze – zdobyła zaufanie Klientów. Znalazło to potwierdzenie w 2020 roku, gdy firma Neoheat została wyróżniona tytułem Dobra Marka 2020. Jej głównym produktem są pompy ciepła typu powietrze-woda.

Pompy ciepła Neoheat są rozwiązaniem dla gospodarstw domowych, które chcą zmienić główne źródło ogrzewania. Urządzenia tej marki wyposażone są nie tylko funkcję ogrzewania C.W.U, ale także synchronizację pracy z aktualną porą roku. W okresie jesienno-zimowym pompy grzeją pomieszczenia, natomiast podczas pory letniej zapewniają przyjemny chłód.

Najważniejsze rodzaje pomp ciepła firmy Neoheat

Neoheat to pompa ciepła, którą można dostać w różnych wariantach. Dzięki temu można ją dopasować do własnych potrzeb i możliwości finansowych. Każdy model charakteryzuje się unikalnymi właściwościami i jest przeznaczony do różnych celów:

  • urządzenie Neoheat Standard – dzięki zintegrowanej grzałce (3 x 2 kW) jest dostosowane do pracy przy niskich temperaturach. Posiada funkcje suszenia oraz ogrzewania podłogi. Może służyć do regulacji temperatury w różnych warunkach klimatycznych;
  • pompa ciepła Neoheat Eko – dobre źródło zasilania do domów jednorodzinnych. Dostarcza ciepłej wody użytkowej oraz zapewnia dobre chłodzenie w czasie upałów. Można sterować tym urządzeniem za pośrednictwem sieci WiFi, integrować je z systemem fotowoltaiki, a nawet stosować do ogrzewania podłogowego;
  • Neoheat Heavy – pompa ciepła dla wymagających. Zapewnia dużą moc – od 40 do 90 kW. Przeznaczona dla budynków o dużych powierzchniach.

    Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy przy doborze urządzenia dla siebie, skontaktuj się z nami!


Harwig Systems Maciej Harwig
ul. Tarnogórska 40,
42-289 Woźniki


NIP 5751819298


biuro: 572 322 919